Menu
Your Cart

CamasirVitrini Blog CamasirVitrini RSS Feed

14 Ağu Jartiyer Nasıl Kullanılır?
0 105
Jartiyer Nasıl Kullanılır? Jartiyeri Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?Jartiyer iç giyim dünyanızın en tarz ürünüdür. Çünkü jartiyer, her zaman sıra dışı ve albenisi yüksek bir iç giyim ürünü olmuştur. Jartiyer, ülkemizde son yıllarda çok ciddi bir şekilde tren olmuş ve jartiyer modelleri her bayanın yatak odasında yerini almıştır.Jartiyer nası..
14 Ağu Jartiyer Modelleri
0 102
Jartiyer birçok farklı modeli ile etkileyiciliğinin her zaman üst noktalarda olmasını sağlamıştır. Jartiyer modellerine kısaca göz atalım.Jartiyer, standart olarak genelde takım olarak satın jartiyerleri tek olarak da satın alabilirsiniz. Dantelli jartiyer, file jartiyer, transparan jartiyer gibi farklı modelleri bulunur.Jartiyer takım, iki parçalı..
04 Ağu Jartiyer Giyen Kadın Bir Adım Öndedir
1 221
Jartiyer veya jartiyer takım giyen kadın daima bir adım öndedir. Kim demiş erkeğin kalbine giden yol mideden geçer diye? Hiçbir erkek çekici ve cazibeli bir bayanın karşısında etkilenmeden duramaz. Erkeğin doğasında bayanlara ilgi duymak vardır. Tabi bu durumda erkekleri etkileyebilen, erkeklerin ilgisini kendi üzerlerinde toplayabilen bayanlar ava..
30 Tem İnce Külotlu Çorap ve Seksi Dantelli Sütyen
0 112
İnce Külotlu Çorap ve Seksi Dantelli Sütyen Seçiminizle Kendine Güvenen Seksi Kadın İmajınızı TazeleyinKadın olmanın vazgeçilmezlerinden biridir kadın çorabı. İnce, kalın, şeffaf, siyah, ten rengi, parlak, dantelli ve yeni moda olan desenli çoraplar... Ama hepsinin ortak özelliği seksi, iç gıdıklayıcı, erkekleri baştan çıkaran, kadını ve kadın baca..
29 Tem İç Çamaşırları ve Sağlığa Etkisi
0 101
Alışveriş yaparken aldığımız giysilerde genelde dış giyime dikkat ederiz ve iç giyim harcamalarını kısıtlı tutarız. Toplum önüne bu giysiler ile çıktığımız için onlara özen gösterir diğerlerinin kalitesini sorgulamayız. Acaba kullandığımız kalitesiz iç çamaşır ürünlerinde bizi ne gibi riskler beklediğinin farkında mıyız? İç çamaşırlarının vücudumuz..
24 Tem İç Çamaşırının Önemi
0 116
İç Çamaşırların önemi her geçen gün artıyor. Sebebi çok basit, iç çamaşırları artık yalnızca gerekli oldukları için değil aynı zamanda Moda haline geldikleri için giyilmektedirler. Mini etekler ve dekolteli kıyafetlerle birlikte iç çamaşırlarının görünmesi bunları kıyafetle uydurmayı gerektiriyor.Yalnızca Moda açısından değil aynı zamanda Sağlık aç..
24 Tem İç Çamaşırı Beden Ölçüleri
0 162
İç çamaşırları büyük ve bazen komplike bir alandır. Sürekli olarak yeni Moda terimleri ve yeni iç giyim modelleri kafa karıştırıyor ve takibi daha da zorlaştırıyor. İç giyim alışverişinde oluşan birçok soru ve sorunlar. Sütyenimin beni kaşındırmasının sebebi nedir? Bedenime uygun olan iç çamaşırını nasıl alabilirim? Ve birkaç yıkamadan sonra iç çam..
23 Tem Erotik İç Giyim Modelleri
0 118
Erotik iç giyim seks hayatlarını renklendirmek ve hayal dünyalarının hayata geçirilmesini isteyen bayanlar tarafından kullanılması için tasarlanan ve çoğunda da hayal gücünün etkileri esen kıyafetlerdir. Kullanılan kumaşı, modeli, rengi nedeni ile albeni ve tutkuyu gösteren kadınlar kadar erkeklerinde beğeni alıp kullandıkları modellerdir.Her kişin..
23 Tem Fantezi İç Giyim Modelleri Nelerdir?
0 116
Fantezi iç giyim modellerimizin en çok rağbet gören ürünlerimiz olduğunu öncelikle söylemek isterim. Fantezi iç giyim modellerimiz; fantezi gecelik, fantezi elbise, fantezi jartiyer, fantezi kostüm, fantezi vücut çorabı, fantezi çorap, fantezi jartiyer çorabı, fantezi iç giyim, fantezi sütyen külot takım olarak sınıflara ayrılmaktadır.Fantezi iç gi..
20 Tem Büyük Beden İç Giyim - ÇamaşırVitrini
0 114
Büyük beden iç giyim her geçen gün daha popüler olmaktadır. Çünkü büyük beden iç giyim ürünlerinin ülkemizdeki popülerliği yeni yeni keşfedilmektedir. Büyük beden iç giyim ürünlerimiz ile standart kıyafetlerinizden sıyrılmanızı ve etkileyici bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.Büyük beden ürünlerinin tamamını görmek için aşağıda ki adrese ziyare..
20 Tem Bayan İç Giyim Ürünleri - Çamaşırvitrini.com
0 102
Bayanların güzelliğini, sadeliğini kimi zamanda seksiliğini, etkileyiciliğini ortaya çıkaran bayan iç giyim ürünleri, çeşitliliğiyle bütün kadınlara hitap etmektedir. Bayan iç giyimi, her kadının özel alanıdır ve bakımlı bütün kadınlar için önemlidir.Bayan iç giyim ürünlerindeki zengin çeşitlilik, bayanların her saatine ve durumuna, hitap edebilmek..
20 Tem Toparlayıcı Mayo Nedir, işe Yarar Mı? Toparlayıcı Mayo Modelleri
0 118
Kilolarının fazla olmasından dolayı denize giremeyen bayanların imdadına çeşit çeşit modelleri ile toparlayıcı mayolar yetişiyor. Kış mevsimi boyunca gerek hareket azlığından gerekse ağır yiyeceklerden dolayı kilo alımı oluyor. Yaz mevsimi geldiğinde ise kışın alınan kiloların hemen verilme gibi bir şansı olmuyor. Bundan en fazla bayanlar etkileniy..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)